Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Про видавництво


Видавництво «Волинські обереги» - це видавничо - поліграфічне підприємство повного циклу, яке пропонуємо весь спектр видавничих послуг

Ви маєте унікальну можливість видати свою книгу, брошуру, журнал, довідник, каталог та іншу друковану продукцію. Колектив досвідчених спеціалістів видавництва, які багато років працюють разом, допоможе Вам в цьому, дотримуючись усіх вимог міжнародних і вітчизняних стандартів.

Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.

Контакти

Адреса: вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Факс: (0362)62-03-97

Тел: (0362)62-03-97

Моб.тел.: (096)074-64-44

E-mail: oberegi97@ukr.net


ABOUT US


Преса про нас

 • Преса

  Оптимістичні Тетянині обереги

  «Рівненська газета» 24 січня 2005 року, № 7.Наталя Левчун (134)

  Закінчивши Львівський поліграфічний Інститут, Тетяна Власюк, нині директор приватного поліграфічного підприємства «Волинські обереги», вибрала «аспірантуру» в колисці і не помилилася, адже її діти, коли подорослішали, підтримали матір і допомогли створити власне поліграфічне підприємство, у якому нині вийшло вже понад 400 художніх І наукових видань.

 • Преса

  «Святу Софію» – «Волинським оберегам»

  «Рівне Час» 30 червня 2005 року, № 26 (279)

  У філії Національного заповідника «Софія Київська» – Андріївська церква – за участі державних і громадських діячів країни відбулася Міжнародна церемонія вшанування лауреатів почесних європейських і національних нагород. На цей захід були запрошені керівники промислових підприємств, представники бізнесу, науки та культури, посольств і консульств, міжнародних ділових та творчих спілок.

 • Преса

  Поліграфія – це крила слова

  «7 Днів» 1 червня 2007 року, № 22 (701).Валентина Гриб

  Після кількарічної перерви своє професійне свято працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження цьогоріч знову відзначили урочисто – книжковим ярмарком, що відбувся минулого тижня в Рівненській обласній бібліотеці.

 • «Волинські обереги» знають і в Чикаго

  «Панорама» 17 грудня 2004 року, № 49 (215).Борис Ющук

  На Рівненщині сьогодні працюють до десятка поліграфічних підприємств, які займаються книговиданням. Та найвідомішими серед них є два – «Азалія» та «Волинські обереги». Перше належить обласній письменницькій організації, а друге – приватне. Свою біографію «Волинські обереги» пишуть уже восьмий рік. Пропонуємо інтерв’ю нашого кореспондента з директором цього видавництва Тетяною Власюк.

Скуратівський В.Т. про видавництво

 • Преса

  Стрімкого польоту, "Волинські обереги"!

  Скуратівський В.Т.

  ...За роки незалежності, немов гриби після паркої ночі, з’явилося чимало приватних видавництв. Друкуй що хочеш, аби у твоїй кишені був грошовитий гаманець. Але ж наше письменство живе за межею бідності, тому далеко не в усіх є змога видавати твори за власний кошт. Отож виходить, як не києм, то палицею. Тут змогли 6 прислужитися меценати, але національних повпредів ой як бракує. Переважна більшість приватних видавництв, щоби втриматися на плаву, репродукує різнопрофільну літературу. Але, слава богові, є й такі, котрих насамперед цікавить духовність нації, хоч, як ми розуміємо, їм вельми важко вижити.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»