Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Послуги видавнитцва


Видавництво «Волинські обереги» - це видавничо - поліграфічне підприємство повного циклу, яке пропонуємо весь спектр видавничих послуг.

Ми видаємо книги, журнали, газети, довідники, монографії та іншу поліграфічну продукцію.

У Вас є можливість замовити як готову книгу, так і скористуватись будь-яким із процесів дополіграфічної підготовки окремо.

Послуги


Для створення повноцінного друкованого видання одного письменницького таланту мало. Важливо ще правильно набрати і оформити рукопис. Тільки тоді, віддавши готову структуру твору до друку, ви отримаєте якісний результат. У нашому видавництві ми не тільки просто друкуємо тексти, а й пропонуємо зробити це недорого «під ключ».

При видавництві книг ми дотримуємось усіх вимог міжнародних та вітчизняних стандартів. Книзі надається ISBN, штрих-код (на бажання замовника), а також проводиться обов'язковий розсил відповідно до Закону України та Постанови Кибінету Міністрів України.

«Волинські обереги» має безліч переваг, що дозволяють скористатися нашими послугами:

  • Доступні ціни.
  • Висока якість.
  • Будь - який тираж для друку.
  • Підготовка до (набір тексту, верстка книги в ворде, ілюстрування).
  • Економія грошей і часу.
  • Використання новітнього обладнання.

Наші послуги відзначаються високою якістю і доступною ціною. Термін реалізації замовлення короткий, а ввічливі менеджери в нашому видаництві охоче проконсультують Вас, з питань видавництва.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»