Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Оптимістичні Тетянині обереги

«Рівненська газета» 24 січня 2005 року, № 7.Наталя Левчун (134)

Рівненська газета

Закінчивши Львівський поліграфічний Інститут, Тетяна Власюк, нині директор приватного поліграфічного підприємства «Волинські обереги», вибрала «аспірантуру» в колисці і не помилилася, адже її діти, коли подорослішали, підтримали матір і допомогли створити власне поліграфічне підприємство, у якому нині вийшло вже понад 400 художніх І наукових видань. Пані Тетяна вважає, що зважаючи на останні політичні події у державі, українці віднині житимуть краще. Підприємці, на її думку, вже не потерпатимуть від податкового тиску, як раніше. До оптимізму цю жінку, як не дивно, спонукали... серйозні труднощі. Успіху, звісно, вдалося досягти не відразу. Повірила у власні сили після тривалих поневірянь.

Пригадує, як, працюючи в Рівненській обласній друкарні заступником директора з питань якості, одного разу не змирилася з тим, що виготовляючи вітальну листівку одній із тодішніх високопоставлених осіб, цілий друкарський цех не працював у звичному режимі. Через півроку після того, як висловила сміливе зауваження на адресу місцевих партократів, розрахувалася з роботи. Не за власним бажанням, звичайно.

Хоча коли вирішували долю досвідченого поліграфіста на загальних зборах працівників друкарні, її підтримала переважна більшість простих робітників, але їхня думка тоді мало кого цікавила.

Проте, з’явився задум зареєструвати власне поліграфічне підприємство. Підтримав чоловік, за фахом також поліграфіст. До речі, подружжя Власників познайомилося під час навчання у Львівському поліграфічному Інституті, куди поступив спочатку Валерій, а через рік Тетяна.

– І коли мені запропонували вступати в аспірантуру, відмовилася,– розповідає жінка, – бо моя «аспірантура» вже була в колисці. Це вже потім обидва сини, одночасно навчаючись, ночами працювали у видавництві «Волинські обереги».

– Починали з нуля, стартовим капіталом стали позичені в родичів гроші. Купили старе обладнання. Випадково натрапили на приміщення, яке пізніше орендували, там нині знаходиться видавництво. Друкаря також учили, адже непросто було знайти спеціаліста, тому працевлаштували учня. Працювали 12-14 годин на добу. І вже через рік повернули борги, з’явилися прибутки, хоча й незначні, – згадує директор одного з провідних нині в нашому краї видавництв.

З-поміж усіх видів друкованої продукції найскладніше видавати книги, переконана Тетяна Власюк, тим паче, що тиражі невеликі. То чи не легше було б виготовляти різноманітні бланки, етикетки? Найголовніший принцип, якого дотримуються у своїй роботі місцеві поліграфісти, – не перебігати дороги один одному. У них, за словами пані Власюк, дружня конкуренція. За сім років роботи підприємства вдалося створити колектив професіоналів-однодумців. А спочатку дуже важко було переконати людей у тому, що допускаючи брак, вони шкодять собі, адже це позначиться на зарплаті.

Турбуватися про колектив майбутній директор навчилася ще під час навчання в інституті. Часто згадує комічний випадок, який трапився у студзагоні. Одногрупник Тетяни дуже любив сало і ласував ним уночі. Дівчина ж вирішила провчити егоїста, який ховав свій дефіцит під подушкою. Вона саме чергувала на кухні, тож попросила принести дефіцитний продукт і приготувала макарони зі шкварками.

НайнеповторнішІ роки в житті Тетяни Власюк – студентські. Дарма, що жити доводилося лише на стипендію. Переконана, що в сучасної молоді порівняно з поколінням батьків значно більше можливостей для самовираження.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»