Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Верстка


Верстка книг

Верстка книги - це процес розміщення тексту і зображень на сторінках видання того чи іншого формату.

Цей процес відбувається згідно із заздалегідь затвердженим макетом видання і є складовою частиною додрукового процесу. У найпростішому випадку верстка – це просто набирання тексту на комп'ютері. Звичайно, може скластися враження, що цим здатен займатися кожен, але у поліграфії необхідні саме спеціалісти-верстальники.

У книжкових виданнях існують приблизно декілька десятків загальноприйнятих правил, але всі вони повинні повністю відповідати заявленим вимогам:

Видавництво «Волинські обереги» професійно зробить верстку - важливої частини книги. Побудує чітку ієрархію і зручний шрифт, що допоможе створити макет, який задовольнить свого читача. Кожен розділ включений в ваш рукопис (передмова, посвята, глави і т. д.) буде відформатований і ви отримаєте естетично оформлену книгу.

  • Композиційні. Створення єдності всієї інформації: сумісність компонентів, збіг рядків, дотримання правил розташування і оформлення.
  • Гігієнічні. Ці вимоги спрямовані на забезпечення зручності читання тексту з метою дотримання медичних норм щодо збереження зору людини.
  • Єдність і стиль. Створення художньої завершеності тексту. Це повинні бути однакові або в схожому стилі компоненти, наявність додаткових, пояснюючих виносок, ілюстрації і підписи до них.

Пам'ятайте, гарно і правильно оформлена книга – запорука ії комерційного успіху!


Більш детальну іноформацію про верстку, можна отримати звернувшись або зателефонувавши до нас у видавництво.

Книга

Довірте Ваш рукопис професіоналам, всі інші роботи по виданню і публікації вашої книги виконають наші кваліфіковані редактори, верстальники, дизайнери та художники.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»