Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Редактура


Редактура книг

Суть редактури полягає в тому, щоб допомогти автору краще вирішити завдання, які стоять перед твором, зробити досканалими зміст і форму твору ще до того, як він потрапить до читача.

Основне завдання редактури полягає в тому, щоб усунути із авторського тексту кожну неточність, неконкретність, розпливчастість, неясність, повтори, недоліки змісту твору, його побудови, стилю тощо. При цьому всі виправлення узгоджуються з автором і враховують його самобутність, стиль, мову і світогляд.

Редактура відповідає за підготовку рукопису до видання відповідно до редакційно - технічних і поліграфічних правил для того, щоб книга повною мірою відповідала інтересам читачів.

Редактура включає в себе:

  • перевірку дат, фактів, цитат;
  • логіки викладу, якості тексту (повтори, надлишок займенників, бідний чи химерний склад);
  • рекомендації щодо скорочення «води» в тексті.

Пам'ятайте, гарно і правильно оформлена книга – запорука ії комерційного успіху!


Більш детальну іноформацію про верстку, можна отримати звернувшись або зателефонувавши до нас у видавництво.

Книга

Довірте Ваш рукопис професіоналам, всі інші роботи по виданню і публікації вашої книги виконають наші кваліфіковані редактори, верстальники, дизайнери та художники.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»