Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Друк книг


Друк книг

Видавництво «Волинські обереги» здійснить якісний друк книг різноманітних форматів – від кишенькового (А6) до формату енциклопедій (А3, А4), з м’якою обкладинкою, твердою палітуркою (кольорова з глянцевою/матовою ламінацією, різні матеріали обкладинки, тиснення золотом/сріблом); різноманітне скріплення (проклейка біндером, нитками, скобами), форзаци (кольорові або без друку). Пропонуємо різні способи оформлення, індивідуальний дизайн і демократичні ціни. Навіть якщо ви видаєте книгу в перший раз, ви забезпечите їй гідне майбутнє, інтеграцію в літературне середовище, інтерес широкої аудиторії.

Кожен етап виготовлення в нашому видавництві контролюють досвідчені фахівці. Після закінчення робіт ви отримуєте ексклюзивне, якісне і повноправне видання, готове обзавестися своїми читачами і шанувальниками.

Переваги нашої друкарні:

  • видання в будь-якому форматі: як відповідному ГОСТу, так і в нестандартному;
  • виробництво книг будь-яким тиражем, цифровим або офсетним способом в одному місці;
  • широкі можливості з оформлення обкладинок: м'які і тверді, КБС, КШС, 7БЦ, золочення, ламінація, тиснення, наявність додаткових декоративних елементів.

Пам'ятайте, гарно і правильно оформлена книга – запорука ії комерційного успіху!


Більш детальну іноформацію про друк, можна отримати звернувшись або зателефонувавши до нас у видавництво.

Книга

Довірте Ваш рукопис професіоналам, всі інші роботи по виданню і публікації вашої книги виконають наші кваліфіковані редактори, верстальники, дизайнери та художники.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»