Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Коректура


Коректура книг

Коректура - невід'ємна ланка редакційно - видавничого процесу, а коректор – обов'язковий член колективу видавництва, будь-якої видавничої організації, редакції журналу або газети, поліграфічного підприємства.

Загальна мета коректури– забезпечити будь-якій освіченій людині безпомилкове прочитання авторської думки.

Коректурою називають перш за все творчий процес виявлення і виправлення помилок в тексті і недоліків виготовлення друкарської форми, що готується для розмноження друкарським або будь-яким іншим способом.

Головна мета процесу– забезпечити точну відповідність будь-якої копії оригіналу на кожній стадії видання, а також добитися стилістичної, граматичної і технічної досконалості підготовленої текстової форми і високої якості твору друку в цілому.

Коректура включає в себе:

  • перевірку правопису (орфографія, пунктуація), усунення помилок;
  • усунення явних стилістичних та лексичних помилок, смислових помилок, невірного побудови речень;
  • перевірку оформлення тексту, послідовності глав і розділів, приведення до єдиного стандарту (єдиний стиль лапок, тире і дефіси, застосування букви е);
  • перевірить правильність побудови таблиць, рисунків і креслень, відповідність їх підписів до коментування в тексті; уніфікує текст; звірить сигнальний примірник.

Пам'ятайте, гарно і правильно оформлена книга – запорука ії комерційного успіху!


Більш детальну іноформацію про коректуру, можна отримати звернувшись або зателефонувавши до нас у видавництво.

Книга

Довірте Ваш рукопис професіоналам, всі інші роботи по виданню і публікації вашої книги виконають наші кваліфіковані редактори, верстальники, дизайнери та художники.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»