Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Верстка


Верстка книг

Дизайн поліграфії - це дизайн з врахуванням кольорового та іншого налаштування друкарського обладнання, методу друку (офсетний, повнокольоровий, шовкографія тощо).

Хороший дизайн книги значною мірою залежить від розуміння особливостей її оформлення. При цьому слід враховувати, що чималу роль тут відіграє художня композиція видання, тобто така побудова всього оформлення і його окремих елементів, яке створює внутрішню єдність оформлення як художньо-поліграфічного твори мистецтва. Складається вона з компонентів поліграфічного набору (літер, пробільних матеріалів тощо). Головною складовою художньої форми видання є макет книги. На першому місці завжди стоять Ваші побажання щодо художнього оформлення. Якщо у вас немає ніяких міркувань з приводу оформлення вашої книги – наші дизайнери раді запропонувати вам свої варіанти.

Кожне видання являє собою складне поєднання елементів, різних за задумом, призначенням і своєму зоровому вигляду. При роботі над оформленням книги потрібне поєднання таких якостей, як уява, гармонійне сприйняття зорових образів, сприйняття друкованого слова як засобу комунікації, гарне знання поліграфічних процесів.


Пам'ятайте, гарно і правильно оформлена книга – запорука ії комерційного успіху!


Більш детальну іноформацію про дизайн, можна отримати звернувшись або зателефонувавши до нас у видавництво.

Книга

Довірте Ваш рукопис професіоналам, всі інші роботи по виданню і публікації вашої книги виконають наші кваліфіковані редактори, верстальники, дизайнери та художники.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»