Телефонтел./факс: (0362) 62-03-97 моб.тел.: (096) 074-64-44

Волинські обереги

вул.16 Липня,38, м.Рівне, 33028, Україна

Видавництво «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»

Причастя словом: До 60-річчя з дня народження Богдана Йосиповича Столярчука.Біобібліографічний покажчик.(Сер. Дослідники Рівненського краю)


 • Причастя словом: До 60-річчя з дня народження Богдана Йосиповича Столярчука.Біобібліографічний покажчик.(Сер. Дослідники Рівненського краю)

  Автор(и): Тирак З.М.(редактор), Кожан Н.М., Нікітіна Н.О.(укладачі) РДОБ


  ISBN: ISBN


  Рік видання: 2007


  Кількість сторінок: 56 с.


  Біобібліографічний покажчик присвячений Богдану Йосиповичу Столярчуку – відомому музиканту, педагогу, поету, мистецтвознавцю, краєзнавцю та приурочений до 60-річчя з дня його народження.До видання включені бібліографічні описи окремо виданих творів Б.Й. Столярчука, публікації в збірниках, журналах, газетах, матеріали про його життя та діяльність. Видання доповнене допоміжними покажчиками та фотоілюстраціями.Покажчик адресований науковцям, викладачам, студентам, краєзнавцям та всім, хто цікавиться літературою про рідний край.

Видавництво


Наше видавництво пропонує Вам унікальну можливість - видати свою книгу швидко, якісно і надійно!. Вас обов'язково чекає задоволення від результату, який Ви отримаєте, звернувшись в наше видавництво.Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!

Останні видання


Книжкові новинки видавництва «ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ»